Rüyada sıvı gelmesi

Rüyada sıvı gelmesi gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına, geçim derdine düşmeyeceğine, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, güç alacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine, bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine, rahatının, keyfinin, sağlığının ve ağız tadının da hep yerinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sıvı gelmesi gördüyseniz:

  • Özgüvenli olmanız durumunda bazı sorunları çözmenize yardım edebilir.

Rüyada sıvı akması işlerin günden güne artacağına, sorunları tek tek çözüme kavuşturacağına, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada sıvı yağ kullanmak iş hayatında zorlu zamanlar geçireceğine, sevdiği bir kişinin yaşayacağı bir sağlık sorunu yüzünden çok üzüleceğine delalet eder.

Rüyada sıvı kusmak para sıkıntısına düşmeyeceğine, işlerin her geçen gün daha iyi olacağına alamet eder.

Rüyada sıvı yağ taşması insanlar tarafından ayıplanacağına, evin kasasına giren gelirin artacağına yorulur.

Rüyada sıvı yağ yemek sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada sıvı bir şey içmek zarar edilen konuların ve çalışmaların sona ereceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına inanılır.

Rüyada sıvı yağ dağıtmak üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına, ortaklık kurulan kişilerle büyük bir tartışma yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada sıvı gelmesi çok zor durumlara düşeceğine hakkında asılsız dedikodular çıkarılacağına, üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments