Rüyada siyah kalem etek giymek

Rüyada siyah kalem etek giymek epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, tüm lüksünden bir süre fedakârlık yapmak zorunda kalacağına, yeni kişilerle tanışacağına, kişinin tüm hayallerinin yıkılacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve sonraki dönemlerde bu durumdan kaynaklanan sıkıntılardan çok çekeceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına ancak verilecek doğru kararlar ve sevilen kişilerin destekleri sayesinde bu durumun sona ereceğine, mali olarak çok güçlü hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada siyah kalem etek giymek gördüyseniz:

  • Yeni bir iş, yeni bir aşk, yeni bir konu benzeri şeylerde şanslısınız.

Rüyada siyah kalem etek giymek aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kalem etek giydiğini görmek sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, illet bir hastalık ya da altından kalkılmayacak bir sorun yaşamayacağına işaret eder.

Rüyada kalem etek giymek strese gireceğine, gergin olacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah kurşun kalem görmek elini attığı her işten alnının akıl ile çıkacağına, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine tabir olunur.

Rüyada siyah uçlu kalem görmek maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, zararlarını telafi edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere ulaşacağına alamet eder.

Rüyada dudağa siyah kalem sürmek hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, yaptığı bir projede büyük zararlara uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah pilot kalem görmek yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, huzurlu günler geçirileceğine delalet eder.

Rüyada siyah keçeli kalem görmek kişinin fena halde yanılacağına, hem moral hem de sermaye kaybedeceğine, toplumdaki yerinin, mesleğindeki statüsünün de artacağına, çalışmalarının takdir edileceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments