Rüyada siyah siyah inek görmek

Rüyada siyah siyah inek görmek hayatının ve işlerinin büyük bir hızda değişeceğine, tartışmalı durumların sona ereceğine, çalışmalarının karşılığında istediği takdiri ve ünvanı almayı başaracağına, işlerin bozulacağına, kazancın düşeceğine, dönmeyen şansın artık döneceğine, sorunların ortadan kalkacağına, ikiyüzlü insanlarla karşılaşacağına, sermaye yatırdığı ihalelerin ve üzerinde gece gündüz çalıştığı projelerinin kendisine hayır getirmeyeceğine, gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına delalettir.

Rüyada siyah siyah inek gördüyseniz:

  • Sizinle aynı yönlü düşünmeyen veya sizinle aynı tarafta olmayan kişiler size zarar verebilir.

Rüyada siyah siyah inek görmek hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına, aileye yeni bir bebeğin katılacağına delalettir.

Rüyada siyah inek ısırması meselelere olabildiğince nesnel yaklaşılacağına, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına işarettir.

Rüyada siyah inek kovalaması iş ile ilgili yapılan bir hata nedeni ile yaşanacak sıkıntıların rüya sahibinin üzerine kalacağına, akıllı ve doğru işler yapması sayesinde rızkının her geçen gün artacağına, yolunun açık olacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine tabir olunur.

Rüyada siyah inek saldırması çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, problemleri teker teker çözeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, iyi geçiminin biteceğine alamet eder.

Rüyada eve siyah inek girmesi para pul sahibi olacağına, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine ve üzüntü yaşanacağına delalet eder.

Rüyada ölü siyah inek görmek mutlu bir ruh haline girileceğine ve olumlu eleştirilere maruz kalınacağına, karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına, bu sayede daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada siyah inek yakalamak haksızlığa uğranacağına ve zor günler geçirileceğine, yaraların merheminin bulunulacağına inanılır.

Rüyada inek görmek siyah hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments