Rüyada su altında ağaç görmek

Rüyada su altında ağaç görmek yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, güleceğine, eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına, maddi anlamda güç kaybedeceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, isteklerinin yerine geleceğine, hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, mülkünün peşine düşecek düşmanları olacağına tabir olunur.

Rüyada su altında ağaç gördüyseniz:

  • Elde ettiğiniz sonuçların gerekçelerini geçerli delillere dayanarak, planlı şekilde anlatabilirsiniz.

Rüyada bir ağaç altında oturmak çalıştığı yerde yöneticiliğe yükseleceğine, hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağaç altında olmak heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına, mutluluğa ve huzura yaklaşacağına alamet eder.

Rüyada ağaç altında konuşmak sorunlarının en büyük kaynağının çözüleceğine ve bundan sonrası için hayatının çok daha güzel olacağına, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine yorulur.

Rüyada su altında ağaç görmek imkânsızı başaracağına, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağaç altında durmak çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, sorunlarını bu sayede çözeceğine delalettir.

Rüyada ağaç altında uyumak korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine, yaşadığı sorunları kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına alamet eder.

Rüyada ağaç altında para bulmak ferah düzeyinin yükseleceğine, kazancın eskisine oranla daha da artacağına rivayet eder.

Rüyada ağaç altında bebek görmek büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, gözleri kapatıp yapılan işe devam edileceği ve ancak tüm çabalara, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments