Rüyada su boğulmaktan kurtulmak

Rüyada su boğulmaktan kurtulmak hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına, uzun bir süre zorluk çekileceğine, rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına, kişinin işlerinin yoluna gireceğine, sorun yaratan bazı davranışların terkedileceğine, yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, saygı göreceği gibi, itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına, iş ve alışverişinde durgunluk olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada su boğulmaktan kurtulmak gördüyseniz:

  • Ailenizi, evinizi, gayrimenkullerinizi ya da daha karışık bazı konuları ilgilendiren başlıklarda bazı şeyler netlik kazanmaya başlıyor veya siz kafanızda olayları netleştiriyorsunuz.

Rüyada su boğulmaktan kurtulmak çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada denizde bogulmaktan kurtarmak sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, verimin, bolluğun ve bereketin düşeceğine inanılır.

Rüyada boğulmaktan kurtarmak görmek attığı adımların boşa çıkacağına, allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine işaret eder.

Rüyada suda boğulmaktan kurtulmak sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına, cebinin para göreceğine işaret eder.

Rüyada bir kediyi boğulmaktan kurtarmak düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine, hayalini kurduğu ve uzun zamandan beri çaba sarf ettiği bir konuda çok büyük adımlar atacağına, bu sayede kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine yorulur.

Rüyada çocuğunun boğulmaktan kurtarmak sağlıkla ilgili olarak önemli bir sorunla karşı karşıya kalınacağına, alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına yorulur.

Rüyada oğlunu boğulmaktan kurtarmak keyfinin, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına, yapılan işlerde çok büyük kazanç sağlanacağına inanılır.

Rüyada kuzenini boğulmaktan kurtarmak başarılı olundukça özgüvenin artacağına, işlerin yoluna gireceği ve aradaki buzların eriyeceğine, çok mutlu bir yuva kurulacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.