Rüyada sudan geçememek

Rüyada sudan geçememek bununla yüceleceğine, kendisini hazır hissettiğinde de kararını yerine getireceğine, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına ve iş hayatında çok saygın bir yere geleceğine, kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine, yeni fırsatlar elde edeceğine, yeni işler alacağına, rüya sahibi bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine, o işten ekmek yiyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sudan geçememek gördüyseniz:

  • Gelişmelerin büyüsüne kapılan yakınlarınızın sizi hızlı karar vermeye zorlamalarına kulak asmamalısınız.

Rüyada sığ sudan geçmek işinize ve hanenize bereket geleceğine, ruhuna hayrat yapılacağına, öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine tabir olunur.

Rüyada sudan boğulmak karşısına kötü insanlar çıkacağına, sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine delalettir.

Rüyada sudan çıkamamak iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına, zor günlerinden en çok sevgilisinden destek göreceğine işaret eder.

Rüyada sudan geçememek ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, çevresine karşı tepeden bakan, bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına inanılır.

Rüyada sudan zehirlenme yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, düşmanlarının kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine ve zahmetli bir işin kolay bir şekilde sonlandırılacağına tabir olunur.

Rüyada sudan ıslanmak problemleri teker teker çözeceğine, elindekilerle yetinmeyi bileceğine ve küçük şeylerle bile mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sudan ses gelmesi kariyerini ve vizyonunu aşağı çekecek bir iş yapacağına, bu nedenle hem itibarını hem de insanlar arasındaki ününü kaybedeceğine, ayrılıkların birleşmeyle noktalanacağına alamet etmektedir.

Rüyada sudan korkmak dik durmaya çalışacağına, yaşadığı zorlukların biteceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments