Rüyada sürahide şerbet

Rüyada sürahide şerbet maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına, rahatının ve keyfinin yerinde olacağına, sıkıntılarının artacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, ruhlarına mevlit okutacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, varlıklı kimse olacağına, böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada sürahide şerbet gördüyseniz:

  • Bazı konularda harekete geçmeniz durumunda farklı farklı başarılar elde edebilirsiniz.

Rüyada sürahide şerbet insan ya da hayvan demeden, allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, bu kısmetin yeni bir kapı açacağına delalet etmektedir.

Rüyada cam sürahide süt görmek kişinin rahat nefes alacağına, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine ve deneyim kazanılacağına rivayet eder.

Rüyada sürahide su görmek yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, sorunların yakında son bulacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada sürahide ayran görmek sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, zor zamanların biteceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, daha önce kendisi için değerini yitirmiş olan bir şeyin eski önemine kavuşması ile çok başarılı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sürahide balık görmek büyük bir zenginliğe kavuşacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sürahide su görmek nedir çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına delalet eder.

Rüyada sürahide süt görmek dünya malının çoğalacağına ve rüyayı gören kişinin rahatlığa ereceğine, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine yorulur.

Rüyada cam sürahide su görmek yüzünün hep güleceğine, iflas edeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments