Rüyada tabağa yiyecek koymak

Rüyada tabağa yiyecek koymak zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, ona göre davranacağına, yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına, sermaye yatırdığı ihalelerin ve üzerinde gece gündüz çalıştığı projelerinin kendisine hayır getirmeyeceğine, büyük üzüntü verecek bir haber alınacağına ancak daha sonra aile büyüklerinden birinin ya da anne babanın vereceği destek sayesinde her şeyin düzeleceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine, hakkınızda hiç de hoş olmayan dedikodular yapılmasına rivayet eder.

Rüyada tabağa yiyecek koymak gördüyseniz:

  • Hayallerinizin peşinden gidebilmek veya özgür hareket edebilmek için gerekli değişiklikleri yapmanızda fayda var.

Rüyada tabağa yiyecek koymak sevdiğinizle hoşça vakit geçirmeye, bir sebeple bazı kişilerden azar işitileceğine işaret eder.

Rüyada bir tabağa çiş yapmak kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine yorulur.

Rüyada tabağa tükürmek ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına, işlerini çok iyi yerlere getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada tabağa şeker koymak gülen yüzünün de solacağına, eğleneceğine ve daima afiyette kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada tabağa pasta koymak aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine, kazancının çoğalmasıyla geçiminin kolay hale geleceğine delalettir.

Rüyada tabağa büyük abdest yapmak inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada tabağa kırılmış yumurta görmek bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına, hasretliklerin bir araya geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada tabağa çiş yapmak rahata kavuşacağına, işlerinin yolunda gideceğine, elini eteğini her şeyden çekeceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments