Rüyada tahta fıçı görmek

Rüyada tahta fıçı görmek hayırlı bir terfi alınacağına, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine, kendisine fırsatlar yaratacağına, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine, isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, bu durumun da kendisini ferahlatacağına, rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine, geçmişten gelen ve kişiye mutluluk veren bir haber sayesinde bir yolculuğa çıkılacağına, atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına inanılır.

Rüyada tahta fıçı gördüyseniz:

  • Zamanız boşa harcamak yanlışlara neden olabilir.

Rüyada tahta fıçı görmek uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, aldığı bu önemli ve hayati karar sayesinden de hiçbir zaman pişman olmayacağına alamet eder.

Rüyada fıçı bira içmek kişinin kindar bir tutum sergileyeceğine, yavaş yavaş toparlanarak, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada fıçı görmek eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine tabir olunur.

Rüyada mavi fıçı görmek bekarlar için mutlu bir karşılaşma, her zaman örnek bir müslüman olarak hareket etmesinden dolayı başına bela gelmeyeceğine alamet eder.

Rüyada fıçı elinde bulunan imkânları kullanarak çok hayırlı projelere imza atacağına, attığı yanlış adımlar nedeniyle bir takım borç altına imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyük fıçı görmek büyük uğraşlar verilerek ve alın teri dökülerek ortaya konulan çalışmaların büyük kazanç getireceğine, özellikle değer verilen, yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada fıçı bira görmek tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına, bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, yapılan hatalar ve atılan yanlış adımlardan ötürü çok büyük zararlar edeceğine tabir olunur.

Rüyada su dolu fıçı görmek pişmanlığa, güzelleşeceğine, iyileşeceğine, kısmet alacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments