Rüyada taksiyle kaybolmak

Rüyada taksiyle kaybolmak işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, kişinin maddi gelirinin çok düşeceğine, aile içinde de maddi konulardan kaynaklanan sevimsiz konuşmalar ve tartışmalar yaşanacağına, kişisel problemlerini çözeceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına, mevki makam sahibi olunacağına, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, hayırlı işlere girileceğine, ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına ve bu olaylardan çok etkilenileceğine, sahip olduğu mal varlığını başkalarına kaptıracağına işaret etmektedir.

Rüyada taksiyle kaybolmak gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin size bağlılıklarını veya sadakatlerini test etme arzunuzla başa çıkmakta zorlanabilirsiniz.

Rüyada taksiyle kaybolmak belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına ve hayatının bir anda değişeceğine, üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada taksiyle havaalanına gitmek sonradan da yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, sağlığını geri kazanacağına işaret eder.

Rüyada beyaz taksiyle gezmek dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, sorunlarından bu sayede kurtulacağına, yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada taksiyle bir yere gitmek geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine, gönlünden geçen her şeye kavuşan, mutlu bir insan olunacağına alamet eder.

Rüyada taksiyle geri gitmek rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına, kendisine yeni bir hayat kuracağına, yeni bir sosyal çevreye gireceğine inanılır.

Rüyada taksiyle uzun yolculuk yapmak kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine delalettir.

Rüyada taksiyle gezmek hevesinin kursağında kalacağına, amaçlarına nail olmayı başaramayacağına, bu nedenle umutlarını kaybedeceğine, sorunlarını halletmeyi bileceğine delalettir.

Rüyada taksiyle denize uçmak hayali kurulan herşeye sahip olunacağına, zor zamanlar geçirileceğine ve yeni bir işte can sıkıcı bazı olaylar yaşanacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments