Rüyada tanıdık birinin zina yaptığını görmek

Rüyada tanıdık birinin zina yaptığını görmek kimi zaman işsiz ve dolayısıyla parasız kalınacağına, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine, aile hayatının günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, hangi yolu seçerse seçsin sonucun kendisi için güzel olacağına, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, gerekli ve gereksiz olarak bu dönüp dolaşıp bu işe kendisini kaptıracağına alamet eder.

Rüyada tanıdık birinin zina yaptığını gördüyseniz:

  • İkna kabiliyetiniz pek çok sorunu çözebilir.

Rüyada tanıdık birinin zina yaptığını görmek ticaret sektörüne atılacağına, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada birinin zina yaptığını görmek verilen emeğin boşa gideceğine, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada başka birinin zina yaptığını görmek üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, istediği zaman yeni işler kurabileceğine delalettir.

Rüyada aileden birinin zina yaptığını görmek bol kazanç elde edileceğine, kendisinin de bu duruma kırılacağına inanılır.

Rüyada tanımadığın birinin zina yaptığını görmek ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına, dikkat çekeceğine ve bu sayede iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada tanıdık birinin yemek yaptığını görmek hanesinin bollukla dolacağına, daha rahat para kazanacağına alamet eder.

Rüyada tanıdık birinin ekmek yaptığını görmek kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine, fırsat ve kazanç kapılarının artacağına yorulur.

Rüyada tanıdık birinin kahve yaptığını görmek kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine, sağlık konusuna sıkıntı olmasa da, maddi sorunların ve iş yaşantısındaki olumsuzlukların kişiyi çok fazla yıpratacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments