Rüyada tanıdıkla öpüşmek

Rüyada tanıdıkla öpüşmek maddi gücünün, kendine olan güveninin, yarınlara olan inancının, huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, yanlış işler yapacağına, çok zor zamanlar geçirip büyük sıkıntılar çekeceğine ve bir daha kendisini toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, moralinin, keyfinin kaçacağına, kafasının karışacağına ve bir türlü sağlıklı bir karar veremeyeceğine, umutsuzluğa düşeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, onları okula göndereceğine, insanların takdirini kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada tanıdıkla öpüşmek gördüyseniz:

  • Yarın işler iyiye gidebilir.

Rüyada bir tanıdıkla evlenmek torunlarına dahi yeteceğine, çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, çok büyük atılımlar yapacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine işaret eder.

Rüyada bi tanıdıkla evlenmek uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına, yaşanacak tatsızlıklar yüzünden zor zamanlar geçirileceğine delalet eder.

Rüyada bir tanıdıkla kucaklaşmak huzursuzluk içinde ve sorunlu günler yaşanacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına rivayet eder.

Rüyada tanıdıkla öpüşmek ancak akrabalarından birinin destek vermesi sayesinde çok iyi bir hal alacağına, tutuklu olan kimselerin ise beraat alıp özgürlüğüne kavuşacağına delalettir.

Rüyada tanıdıkla tartışmak haksızlıklara maruz kalınacağına, ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına, kazançlı bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tanidikla evlenmek çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına, ancak hemen ardından büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine yorulur.

Rüyada ölmüş tanıdıkla konuşmak bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine bu sayede de eskisi gibi başarılı işlere imza atacağına inanılır.

Rüyada eski bir tanıdıkla karşılaşmak mütevaziliğini asla elden bırakmayacağına, elinde avucunda olanı yitireceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.