Rüyada tanımadığı bir erkeği yanağından öpmek

Rüyada tanımadığı bir erkeği yanağından öpmek ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, iş hayatı içinde istenmeyen sorunlar yaşanacağına, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına, kişisel problemlerini çözeceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, bu yüzden maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada tanımadığı bir erkeği yanağından öpmek gördüyseniz:

  • Varsayımlarda bulunmak doğru olmayabilir.

Rüyada tanımadığı bir erkeği yanağından öpmek ağız tadının da kaçacağına, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına alamet etmektedir.

Rüyada bi erkeği yanağından öpmek kendisini üzen durumlardan uzak kalıp, hayatın iyi yanlarına bakmaya çalışarak, daha pozitif biri olacağına, arif kimselerden sayılacağına işarettir.

Rüyada kadının erkeği yanağından öpmesi arabalara ve topraklara sahip olacağına, çalışmaların bu sayede çok daha iyi bir hal alacağına, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına ve işe ve iş sahibine zarar verecek hale geleceğine yorulur.

Rüyada tanımadığın bir erkeği yanağından öpmek kırılan kalbin onarılacağına, gülmeye hasret kalacağına, tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine delalet eder.

Rüyada hoşlandığın erkeği yanağından öpmek ancak yaşanan sıkıntılardan ötürü sorunlar yaşayacağına, yarınlarına inanacağına ve kendisine lütuf edilen ömrün kıymetini bileceğine inanılır.

Rüyada tanıdık bir erkeği yanağından öpmek elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına, özel hayatını başka insanlara kapatarak daha sakin, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına işaret eder.

Rüyada tanımadığın erkeği yanağından öpmek kızı olanların da gelin edeceğine, daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına, sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiği erkeği yanağından öpmek dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, darlıktan ferahlığa çıkılacağına işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments