Rüyada tarlada çalışmaya gitmek

Rüyada tarlada çalışmaya gitmek kötü giden bir projenin başına geçirileceğine, yaşadığı sıkıntıların bu haber sayesinde ortadan kalkacağına, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, o kişi tarafından psikolojik olarak yıpratılacağına, hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine, belalara denk gelmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada tarlada çalışmaya gitmek gördüyseniz:

  • Bazı konularda uzlaşmacı olmanız istediğiniz kişilerle uyumlu çalışmanıza yardım edebilir veya bazı kişileri kendi tarafınıza çekebilirsiniz.

Rüyada tarlada çalışmaya gitmek konforunu ve rahatını yitireceğine, kötü alışkanlıklarından arınacağına işarettir.

Rüyada amerikaya çalışmaya gitmek maddi sıkıntıların vuku bulacağına, yeni bir işte yüksek bir makama sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hastanede çalışmaya başlamak girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına, torunlarına dahi yeteceğine işarettir.

Rüyada tarlaya çalışmaya gitmek sabit geliri olacağına, geçiminin kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine, işinde çok önemli noktalara gelmeyi başaracağına tabir olunur.

Rüyada bir yere çalışmaya gitmek zor durumda bırakacağına, çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yurtdışında çalışmaya gitmek yeni yeni fırsatlara sahip olunacağına, hayatının ve işlerinin büyük bir hızda değişeceğine yorulmaktadır.

Rüyada uzak bir yere çalışmaya gitmek ticari yönden atılacak adımların hayırlı olacağına, kişinin plan yapmaktan çekinmeden hareket edeceğine ve kendi menfaatlerini göz önünde bulunduracağına delalettir.

Rüyada başka bir yerde çalışmaya başlamak alınan eğitime uygun bir çalışmanın bulunması ile cebe yüklü miktarda kazanç gireceğine ve büyük bir saygınlığa sahip olunacağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments