Rüyada taşlardan kaçmak

Rüyada taşlardan kaçmak sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına, sahip olacağı yaşanılır hayat sayesinde geçmişte çektiği tüm çileleri, yoklukları ve hastalıkları unutacağına, hanesine bolluk ve bereket dolacağına, sıkıntılarının biteceğine, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, aralarındaki bağlılığın ve sevginin daha da artacağına, yaşadığı muhitin yenileneceğine işarettir.

Rüyada taşlardan kaçmak gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişiler sizin kadar sorumluluk sahibi veya ne yaptığını bilen kişiler olmayabilirler.

Rüyada taşlardan kaçmak dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına, birçok kişinin takdirinin kazanılacağına rivayet eder.

Rüyada taşlardan tırmanmak insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada atılan taşlardan kaçmak çok zengin ve mal mülk sahibi olacağına ve sıkıntı ve sorunlarını rahatça çözüme kavuşturacağına, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine inanılır.

Rüyada değerli taşlardan kolye görmek maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına alamet etmektedir.

Rüyada yuvarlanan taşlardan kaçmak kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine rivayet eder.

Rüyada değerli taşlardan takılar görmek kişinin muradına ereceğine ve hayattan yana en büyük beklentisini yaşama şansına nail olacağına, allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine yorulur.

Rüyada taşlardan atlamak aile bireylerinin hiç birinin önemli bir sağlık sorunu yaşamayacaklarına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine, başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, hasret çekileceğine işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments