Rüyada taşların arasından su çıktığını görmek

Rüyada taşların arasından su çıktığını görmek sevindirici haberler alınacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına, etrafındaki insanlara karşı mahcup olacağına, hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, uzun sohbetler edeceğine, huzuru kaçıran durumların ortadan kalkacağına, yapılan hataların tekrarlanacağına, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, gelirin tükeneceğine işaret etmektedir.

Rüyada taşların arasından su çıktığını gördüyseniz:

  • Çok yakında işinizi veya sosyal hayatınızı ilgilendiren konular ivme kazanabilir veya olayların yolunda gittiğinin işaretleri kendini göstermeye başlayabilir.

Rüyada taşların arasından su çıktığını görmek doğa, yaşam, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına, kendisini insanlara karşı kötüleyen ve işlerine balta vuran bir kişi ile çok sıkıntılı bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada taşların arasından su akması hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına, lüks içinde olacağına tabir olunur.

Rüyada taşların arasından su aktığını görmek zararlarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına rivayet eder.

Rüyada taşların uçması hayatının yoluna girmeye başlayacağına, kendine olan güvenini yitireceğine, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına işarettir.

Rüyada taşların üstüne gelmesi yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına, kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada taşların yandığını görmek eş, dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine işarettir.

Rüyada taşların üstünde oturmak idealist kimse olacağına, rüya sahibinin muradına ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada taşların hareket etmesi borçların biteceğine, işlerinin gelişme göstereceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments