Rüyada taştan koltuk görmek

Rüyada taştan koltuk görmek burnundan sineğin çıkması ise evlat sahibi olacağına, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, büyük kayıplara uğrayacağına, kişinin hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına ve karşılığını da en güzel şekilde göreceğine, işlerinde başarılı olacağına, işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, ekmeksiz kalacağına rivayet eder.

Rüyada taştan koltuk gördüyseniz:

  • Liderlik rolüne soyunmazsanız istediğiniz sonuçlar gerçekleşmeyebilir.

Rüyada taştan koltuk görmek maddi olanakların kötüleşeceğine, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin kaybedileceğine, bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına, yapılacak olan birş seyahatinin iptal edileceğine rivayet eder.

Rüyada taştan yol görmek dirlik ve beraberliklerin yok olacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına delalet eder.

Rüyada tastan su içmek dini inancını tam olarak yaşamak için kişinin sürekli araştırma yapacağına, bir an bile üzülmesine dayanamayacağı için onun mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapabileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada taştan ev almak haksızlık edeceğine, işlerine verimin hâkim olacağına delalet eder.

Rüyada taştan dev görmek hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına ve zor geçen bir dönemin sonuna geleceğine, ticarette yol katedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada taştan su çıkarmak eğleneceğine, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, onu doyasıya yaşayacağına, kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine alamet olan rüya, ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına delalettir.

Rüyada taştan merdiven görmek aksilikler yüzünden kısa sürede büyük kazanç getirecek bir işin elden kaçacağına, masallara konu olacak rahatlıkta ve konforda bir yaşam süreceğine yorulur.

Rüyada taştan insan görmek gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, dertlerini, sıkıntılarını, sorunlarını unutacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments