Rüyada telefonla aradığına ulaşamamak

Rüyada telefonla aradığına ulaşamamak çalışma hayatında büyük zararlara maruz kalınacağına, bir sebeple aile hayatını ve iş hayatını aksatacağına, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine, yanlışlara düşeceğine, kişinin maddi zararını karşılamayı başaracağına, üzerindeki baskıdan kurtulmak için harekete geçileceğine, iyi niyetinden uzaklaşacağına, yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada telefonla aradığına ulaşamamak gördüyseniz:

  • Hatta, özel yaşamınızı veya toplum içindeki duruşunuzu veya imajınızı ilgilendiren konular birbirinden çok farklı bir görünüm veriyorsa, rekabetten kaçmayacağa benziyorsunuz.

Rüyada telefonla aradığına ulaşamamak kişinin bu sayede yüzünün gülmeye başlayacağına, alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada aradığına ulaşamamak iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına ve iş ayırmadan her işin üstesinden rahatlıkla gelinebileceğine, mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada telefonla aramak huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine, bir sebeple işlerinin sıkıntıya gireceğine yorulur.

Rüyada telefonla konuşmamak bazı kişilerle yaşanan tatsızlıkların son bulacağına, atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine alamet eder.

Rüyada telefonla yazışmak dertlerin ortadan kalkacağına, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, kalıcı ve gerçek dostluklar edineceğine ve yaşamdan istediği kadar haz alacağına rivayet eder.

Rüyada telefonla tartışmak maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine delalettir.

Rüyada telefonla işe çağrılmak yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine, mutsuz ve üzgün olacağına yorulmaktadır.

Rüyada telefonla yakalanmak yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine ve çok fazla vakit kaybetmeden bir çocuk sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments