Rüyada teyzenin eve gelmesi

Rüyada teyzenin eve gelmesi huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına, çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine, maddi sıkıntılardan kurtulup bol kazanç elde edilecek işlerde başarı sahibi olunacağına, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına, bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine, büyük ve başarılı kişiler ile tanışılacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına tabir olunur.

Rüyada teyzenin eve gelmesi gördüyseniz:

  • Biraz daha gayretle sevdiğiniz kimseye karşı beslediğiniz duyguları ortaya çıkartın.

Rüyada teyzenin evlenmesi moralin ve keyfin yerine geleceğine, evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada teyzenin eve gelmesi sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına, allah katında makbul olacak işlere atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada teyzenin küsmesi özellikle ticaretten yana hak ettiğini alamayacağına, maddi olarak zarar edeceğine, yorgun ve gergin günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada teyzenin bağırması endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine, hayra ve esenliğe delalet etmektedir.

Rüyada teyzenin dövülmesi beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine, kısmetinin hep açık olacağına inanılır.

Rüyada teyzenin görmek sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine, başına bir şey gelmemesi için allah’a yalvaracağına ve her zaman şükredeceğine yorulmaktadır.

Rüyada teyzenin para istemesi bazı kişiler tarafından çok kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine inanılır.

Rüyada teyzenin kaçırıldığını görmek kısa sürecek bir üzüntü sonrasında refaha ereceğine, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments