Rüyada timsah kovalarken görmek

Rüyada timsah kovalarken görmek itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, artık bu dünyada da ödüllendirileceğine, darlığa düşeceğine, büyük bir sabır göstererek kendisini kötü olaylar ve tartışmaya girmekten koruyacağına, büyük başarılar kazanacağına ve etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine, bir sebeple çok zarar edeceğine, büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, bereketin ve karın artacağına tabir olunur.

Rüyada timsah kovalarken gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız açısından olumlu gelişmeler var, aşk hayatınız özel yaşamınıza da istikrar getirebilir.

Rüyada timsah kovalarken görmek bolluk içinde yaşamaya, bir sebeple neredeyse yıkılacağına, hayata küsecek duruma geleceğine inanılır.

Rüyada ayı kovalarken görmek yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada köpek kovalarken görmek işlerinin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada timsah ve timsah yavrusu görmek iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine ve büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı kazançlara ulaşacağına, tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına yorulur.

Rüyada at kovalarken görmek çok büyük ve üzücü haberler alınacağına, şansın yaver gideceğine ve sevinçli haberler alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada kedi kovalarken görmek dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına ve iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, atılan adımlar sayesinde işlerin çok büyük başarılar getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada köpek kovalarken kaçmak kişinin utancından sosyal ortamlardan uzak duracağına, kendisine olan güvenini ve yaşama karşı cesaretini yitireceğine işarettir.

Rüyada köpek kovalarken uçmak uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine ve mutlu olunacağına, her istediği bilgiye ve eğitime erişeceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments