Rüyada tırnak çekmesi

Rüyada tırnak çekmesi ne yaşarsa yaşasın dimdik ayakta kalmayı başaracağına, epey zamandan beri yapmak istediği ve bu amaçla gece gündüz çalışıp çok emek verdiği şeylere yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, yanlış işlere girileceğine, makamının sürekli yükseleceğine, ün sahibi olacağına, beklenen işlerin bir an önce gerçek olacağına, çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına ve ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı devam edeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine işaret eder.

Rüyada tırnak çekmesi gördüyseniz:

  • Tutkuyla yaklaştığınız aktivitelerin içinde yer almanız yeni kişilerle tanışmanızı sağlayabilir.

Rüyada tırnak içinde tırnak görmek ağız tadının yerine geleceğine, işlerin düzeleceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına işarettir.

Rüyada tırnak üstünde tırnak çıkması kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına, çok mutlu olacağına, istediği herşeye kavuşacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, kaybettiği herşeye geri kavuşacağına, işlerinin yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada tırnak altından tırnak çıkması huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine, o kişiyle güzel günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada tırnak içinden tırnak çıkması işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, üzüntülü bir haber alınacağına yorulur.

Rüyada tırnak makası ile tırnak kesmek sevdiği kişileri kaybetmesinden ötürü çok zorluk çekeceğine, insanlardan bir süre uzak duracağına, uzun bir süre boyunca çekeceğine, hayallerini ertelemek zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada tırnak olmaması sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına ve hayal edilen herşeye kavuşacak bir duruma geleceğine delalettir.

Rüyada protez tırnak aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, sevdiği kişilerle birlikte atacağı adımlar sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına ve yaptığı hataları kısa bir zaman içinde telafi edeceğine işaret eder.

Rüyada tırnak çekmesi işlerin günden güne kötüleşeceğine, kafasındaki her soruya cevap bulacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments