Rüyada tırnaklarının uzaması

Rüyada tırnaklarının uzaması kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına kendi içine dönüp, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, etrafındaki insanlardan destek görmeyeceğine, bu yüzden çok büyük maddi bir zarara uğrayacağına, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacağına, darlık çektiği günlerini unutacağına, çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına, üzerindeki kötü imajı sileceğine, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine işarettir.

Rüyada tırnaklarının uzaması gördüyseniz:

  • Uyku düzeninizdeki bozukluklar sıkıntlarınızın artmasına sebep olabilir.

Rüyada tırnaklarının uzaması yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada tırnaklarının kesilmesi hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine delalettir.

Rüyada tırnaklarının koptuğunu görmek sürekli bazı aksiliklerle karşılaşılacağına, uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada ayak tırnaklarının sökülmesi dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına delalet etmektedir.

Rüyada el tırnaklarının kesildiğini görmek zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına işaret eder.

Rüyada tırnaklarının ojeli olması evinde bereketin, keyfin, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına, attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine işaret eder.

Rüyada tırnaklarının çekildiğini görmek olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, özellikle yakın çevresinden beklemediği olumsuz davranışlar görmesi yüzünden canının sıkılacağına alamet eder.

Rüyada el tırnaklarının döküldüğünü görmek yoklukları ve hastalıkları unutacağına, doğru haber almaya alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.