Rüyada tombul kedi

Rüyada tombul kedi kişinin yaptığı ticaretin artık beğenilmez olacağına bu nedenle işlerinin duracağına, kafa dağıtacağına, sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına, iş konusunda sıkıntı çekileceğine, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına, kendisini işine veremeyeceğine, hayatı ve kendisi için sağlıklı kararlar alamayacağına, sorunlu ve sıkıntılı dönemlerden geçeceğine işarettir.

Rüyada tombul kedi gördüyseniz:

  • İlgi alanlarınız özel bir kişiyle ortaklığa, iş birliğine ya da ilişkiye zemin hazırlıyor.

Rüyada tombul görmek hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, hem birincilik hem de kazanç getireceğine yorulur.

Rüyada tombul kedi kalabalık bir halı saha ise kişinin çok büyük bir topluluğa konuşma yapacağına, büyük bir üne sahip olunacağına inanılır.

Rüyada tombul tavuk görmek kişinin hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına delalettir.

Rüyada tombul erkek çocuğu yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, yaşama hevesinden olacağına ve yarınlarına dair tüm umutlarını kaybedeceğine inanılır.

Rüyada tombul yılan görmek sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada tombul bebek doğurmak kazancının ve mutluluğunun yerinde olup, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına yorulur.

Rüyada tombul birini görmek hevesinin kursağında kalacağına, yapılan bazı işlerin sıkıntılı bir duruma gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada tombul biber görmek bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine ancak sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına delalet etmektedir.