Rüyada toplu iğne yutmak

Rüyada toplu iğne yutmak çok büyük kazançlar elde edeceğine ve işlerinin açılacağına, ancak daha sonra işlerinin yakın zaman içinde eskisinden de daha iyiye gideceğine, aile hayatının hayır getireceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, herkesin üzerine düşen neyse yerine getireceğine, büyük sorunlar ile yaşamak zorunda kalacağına, başına uğursuz olayların geleceğine, bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine işarettir.

Rüyada toplu iğne yutmak gördüyseniz:

  • Sezgilerinizi kullanmayı gözardı etmemelisiniz.

Rüyada iğne toplu iğne görmek rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, rüya sahibinin sevdiği kişiye kavuşacağına inanılır.

Rüyada toplu iğne çıkartmak kötü günlerini arkasında bırakacağına, hane içinde bu durumun büyük bir sevinçle karşılanacağına yorulur.

Rüyada toplu iğne yutmak adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine, kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine rivayet eder.

Rüyada toplu iğne kırılması evlenme yolunda adım atacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada toplu iğne ne demek rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, hayallerin gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada ele toplu iğne batması çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve çok hayıtlı bir kısmet ile evleneceğine, maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada toplu iğne batması rüya sahibinin bir takım kişisel sorunlarla karşılaşıp evinden çıkamayacağına, maddi sıkıntıların vuku bulacağına yorulur.

Rüyada toplu iğne tutmak eş, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına, kafa dağıtacak kısa bir izne çıkılacağına ve daha iyi fikirlerle geri dönüleceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments