Rüyada topraktan lav çıkması

Rüyada topraktan lav çıkması maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, iyi bir zanaatkar olunacağına, aile bireyleri arasında yaşanan büyük tartışma ve sorunların herhangi bir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına ve ilerleyen zamanlarda daha güzel günler görüleceğine, rakiplerini alt edeceğine, karlı işler alacağına, maddi ve manevi olarak zarar görüleceğine, kötü haberler alınacağına, sevdiği kişilerle birlikte atacağı adımlar sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına ve yaptığı hataları kısa bir zaman içinde telafi edeceğine, kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına, girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine alamet eder.

Rüyada topraktan lav çıkması gördüyseniz:

  • Aniden orta çıkan çelişkili durumlarla uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada topraktan küp çıkarmak huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, sürekli dalgınlık veya unutkanlık gibi durumlar yaşanması yüzünden ikaz alacağına inanılır.

Rüyada topraktan ses gelmesi tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, bütün sorunlarından ve sıkıntılarından çok büyük çaba göstererek kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada topraktan et çıkarmak mutsuz olacağına ve sorunlu günler geçireceğine, çarelere kavuşacağına delalettir.

Rüyada topraktan lav çıkması özellikle hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına, bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına yorulur.

Rüyada topraktan el çıkması umutlarının bitmesine sebep olacağına, eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada topraktan gaz çıkması hırpalanacağına, küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına delalet etmektedir.

Rüyada topraktan bir ev görmek aile içinde aradığı huzuru yakalayacağına, büyük savaşların yaşanacağına, kıtlığın meydana geleceğine tabir olunur.

Rüyada topraktan su bulmak girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine, haksızlığa uğranacağına, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, bazı konularda konuşulacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments