Rüyada üstüne yemek dökmek

Rüyada üstüne yemek dökmek sağlığını geri kazanacağına, yorulacağına ve artık dayanamaz duruma gelerek isyan edeceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, kişisel gelişimi için çok yönlü araştırmalar yapıp, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, canının sağ olacağına, sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine ve aile ile ilişkilerin daha iyi bir hal alacağına, gerçekleştirilmek istenen büyük hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine işaret eder.

Rüyada üstüne yemek dökmek gördüyseniz:

  • Yeni şeyler öğrenmeniz veya yeteneklerinizi geliştirmeniz ilerlemenize yardım edebilir.

Rüyada üstüne yemek dökmek hayal edilen şeylerden günden güne daha fazla uzaklaşılacağına, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına tabir olunur.

Rüyada üstüne yemek lekesi görmek gözlerindeki yaşın kuruyacağına ve gönül yaralarının iyileşeceğine, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına ve bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yemek üstüne basmak işlerinde verimsiz hale geleceğine ve çok darda kalacağına, yapılan iyiliklerin karşılığında kötülük görüleceğine delalet eder.

Rüyada üstüne yemek sıçraması rahat bir yaşama kavuşulacağına,  mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyada üstüne yemek dökmek görmek kısmetinin hep açık olacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine işarettir.

Rüyada üstüne sıcak yemek dökülmesi karşısına çıkan bazı sorunlar yüzünden elinde bulunan kazancın neredeyse tamamını harcayacağına, çok büyük kazanç sağlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üstüne yemek döküldüğünü görmek tüm hayalini gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, elindekini de bitireceğine tabir olunur.

Rüyada üstüne yemek dökülmesi olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına bu sayede başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine, variyetinin her geçen gün artacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments