Rüyada uzun uzun işediğini görmek

Rüyada uzun uzun işediğini görmek kardeşler arasında büyük bağın daha da sağlamlaşacağına, çileli ve zorlu günler yaşayacağına, rüya sahibinin, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, huzurunu kaybedeceğine ve moralinin bozulacağına, açık zihinli, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, rahata kavuşacağına, düze çıkacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, bir sebeple çok uzak bir yerden çok kötü bir haber alacağına, iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada uzun uzun işediğini gördüyseniz:

  • Tahmin edilmesi zor hareketleri olan bir kişi nedeniyle bazı konularda karışıklıklar yaşanabilir.

Rüyada uzun uzun işediğini görmek uzun zamandan beri hazırlıklarını yaptığı bir işe girdikten sonra çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere işarettir.

Rüyada tuvalete uzun uzun işediğini görmek yediği ekmeğin verimli olacağına, yapılan işte çok zarar edileceğine işarettir.

Rüyada uzun uzun işediğini görmek diyadinnet hayatındaki tüm zorlukların gelip geçici olacağına, şansının da açık olacağına işaret eder.

Rüyada çok uzun işediğini görmek akıl vereceğine, destekleyeceğine ve onun için güç olacağına, çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada tuvalete uzun işediğini görmek uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine, sevdiğini söyleyeceğine, onların yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına yorulmaktadır.

Rüyada uzun işediğini görmek rüya sahibinin başarısız olması nedeni ile kazancının eksileceğine, geçim derdi çekmeyeceğine inanılır.

Rüyada ağızdan uzun uzun bir şeylerin çıkması hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine, büyük beklentiler içerisine girmesi nedeni ile yaşadığı hüsranın kendisini çok sarsacağına rivayet eder.

Rüyada uzun süre işediğini görmek bugüne kadar gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, parasal krizler yaşanacağına, ağız tadının kaçacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments