Rüyada vücuttan kurşun çıkması

Rüyada vücuttan kurşun çıkması yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına, üzgün ve hasta olacağına, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, yüküne ortak olacağına, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına, rüya sahibinin deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine ve sevdiği kişinin bir dediğini iki etmeyeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, aile içinde de mutluluğunun ve huzurunun artmasına vesile olacağına, hayat kalitesinin de yükseleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada vücuttan kurşun çıkması gördüyseniz:

  • Son dakika değişiklikleri planlarınızı bozabilir, yedek planlar yapmanızda fayda var.

Rüyada vücuttan kurşun çıkması alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine yorulur.

Rüyada vücuttan kurşun çıkarmak çok zor ve sıkıntılı bir dönemden geçerek çok daha büyük işler için hem kendisini yetiştireceğine hem de deneyim kazanacağına, ömrünün sonuna kadar okumaya ve öğrenmeye olan hevesini kaybetmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada vücuttan kir çıkması geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına, daha güleryüzlü ve sevecen bir insan olacağına, çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada vücuttan bit çıkması hayatın güzelliklerinin farkına vararak yaşayacağına, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine alamet etmektedir.

Rüyada vücuttan cam çıkması çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, iş hayatına girmek için doğru zamanın yaklaştığına tabir olunur.

Rüyada vücuttan taş çıkması fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, duyduğu endişenin iki kat artacağına rivayet eder.

Rüyada vücuttan irin etrafındaki bazı insanlar tarafından ihanete uğrayacağına, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine, büyük kazanç elde edeceğine ve hayal ettiği herşeye yakında kavuşacağına inanılır.

Rüyada vücuttan kıl çekmek artık güzel ve kolay bir hayata kavuşacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.