Rüyada yabancı erkek ve kadın görmek

Rüyada yabancı erkek ve kadın görmek eğer kötü dönemdeyse de bu durumun bir süre daha süreklilik göstereceğine, sıkıntı dolu bir projenin altından kalkılacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına, karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, çevresinin genişleyeceğine, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, sorunların ve kırgınlıkların son bulacağına, güzel işler yapacağına, kariyer basamaklarını sağlam bir şekilde çıkacağına alamet eder.

Rüyada yabancı erkek ve kadın gördüyseniz:

  • Ya para sıkıntısı veya esaslı masraflar olabilir.

Rüyada yabancı erkek ve kadın görmek konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, karşı cinsten her zaman ilgi ve alaka göreceklerine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada yabancı kadın erkek görmek onunla mutlu bir yuva kuracağına, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine alamet eder.

Rüyada yabancı kadın ve erkek görmek yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına, çok büyük bir işe girileceğine delalettir.

Rüyada yabancı erkek kadın görmek çok üst mevkilere kadar yükseleceğine ve ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına, üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına yorulmaktadır.

Rüyada yabancı bir kadın ve erkek görmek sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, insanların karşısında saygıyla eğileceği ve onların sevgisine nail olacağı kadar büyük ve güzel işler yapacağına inanılır.

Rüyada evde yabancı kadın ve erkek görmek çok başarılı işler gerçekleştireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına, hayatını riske atmak istemediği için çevresindeki insanlara da dikkat edeceğine işarettir.

Rüyada yabancı kadın dövmek işlerini çok iyi yerlere getireceğine, bir sebeple çok zarar edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yabancı iki kadın görmek iş hayatındaki yorgunluğunu bu sayede atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, ticari ve maddi kaybın karşılanacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments