Rüyada yanakta yara görmek

Rüyada yanakta yara görmek zor günlerin ve sıkıntıların hayra çıkacağına, en karanlık zamanında elinden tutacağına, maddi olarak çok kötü bir durumda olduğu bir dönemi kapatacağına, bulunduğu çevresinde madden ve manen kuvvetleneceğine, alacağı borçları vaktinde ödeyemediği için arkadaş çevresiyle de arasının bozulacağına, mutlu olacağına ve güleceğine, kötü kişilerle karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına, rekabet edebilme gücünün artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yanakta yara gördüyseniz:

  • Başkalarının faaliyetlerine katılmadan önce araştırmalarınızı yapmalısınız.

Rüyada yanakta yara görmek büyük bir başarıya ulaşılacağına, kötü kişilere yakın olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sağ yanakta yara görmek parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına ve musibet dolu görüleceğine, aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına delalet eder.

Rüyada sol yanakta yara görmek zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına delalettir.

Rüyada yanakta kıl kişinin kazancının artacağına, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine işarettir.

Rüyada yanakta saç çıkması kişinin şifa bulacağına, kurtuluşa ereceğine, aile hayatına da yansıyan para sıkıntısının en kısa zamanda ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada sol yanakta ben görmek kazanılan paranın yeni bir ev almak ya da iş kurmak için kullanılacağına, önemli yol ayrımlarında arkadaşları sayesinde kendisi için en hayırlı olanı seçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yanakta diş görmek kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, yanlış kararlar vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada yanakta leke görmek onun kıymetini her daim bileceğine, güvensizliğini yeneceğine, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments