Rüyada yaşlı bir kadının eve gelmesi

Rüyada yaşlı bir kadının eve gelmesi çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, sonra kendi işini kuracağına, kişinin daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, maddi anlamda güçleneceğine, kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine, hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, bir sebeple rüyayı gören kişinin çok sinirleneceğine, kalbindeki iman gücüyle, inancına olan sadakatiyle yaşayacağına delalet eder.

Rüyada yaşlı bir kadının eve gelmesi gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyetten olursanız olun, karşıcins ilişkilerinizde sözlerinizi kontrol altında tutmak zorundasınız.

Rüyada yaşlı bir kadının sarılması uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine ancak dikkat edilmezse yeni ve daha büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalınacağına alamet etmektedir.

Rüyada yaşlı kadının sarılması sevinçli haberler alınacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, rızkın genişlemesine alamet eder.

Rüyada yaşlı bir kadının eve gelmesi atılan adımların kısa sürede başarıya ulaşacağına, hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına delalettir.

Rüyada yaşlı kadının gülümsemesi kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, destek istediği yerlerden ve kişilerden destek göremeyeceğine yorulur.

Rüyada yaşlı kadının öpmesi hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, çok büyük bir özgüven sahibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yaşlı bir kadının öpmesi tüm bu durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yaşlı bir kadının gülmesi onların sorunlarını çözmek için elinden gelen herşeyi yapacağına, çalışmaların tek parça halinde zor bir şekilde değil aksine parçalar halinde ve daha kolay gerçekleştirileceğine, sorunların aşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada yaşlı dul kadının evlenmesi işlerin yavaşlayacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, günlerinin güzelleşeceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments