Rüyada yemeğe yağ koymak

Rüyada yemeğe yağ koymak istenmeyen olayların olacağına, büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, mutlu olunacağına, bağlılıkların zayıflayacağına ve rüya sahibinin kendi hayatının kontrolünü alabilmek için yoğun mücadeleler içine gireceğine, kendisine başarı ve mutluluk getireceğine, çekilen zahmetin çoğalacağına, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yemeğe yağ koymak gördüyseniz:

  • Kendinize güveninizi veya özsaygıyı kaybedebileceğiniz, güvensizlik temasının ön plana çıkabileceği zamanlar.

Rüyada yemeğe çağırmak kurulu düzeni olacağına, işten güçten fırsat bulup tatile çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yemeğe su dökmek dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına, maddi konularda zayıf düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yemeğe tuz katmak kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına delalet eder.

Rüyada yemeğe doymamak aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına, nefsini terbiye etmeyi başaracağına delalettir.

Rüyada yemeğe tükürmek eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, kötü haberler alınacağına delalettir.

Rüyada yemeğe çiş yapmak eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yemeğe yağ koymak aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, bir fitne çıkarmaya alamet eder.

Rüyada yemeğe bal katmak imkânlarının azalacağına, ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments