Rüyada yerde kum görmek

Rüyada yerde kum görmek düşmanların işlerini bozmaya ve kişiye karşı kötü gözle bakanları ya da yanlış intibaya sahip olanları utandıracak güzel eylemler içinde olunacağına, büyük atılımlar yapılacağına, bu atılımlar sayesinde üst yöneticiler tarafından çok güzel bir noktaya gelineceğine, huzursuzlukla dolu günler geçirileceğine, maddi sorunlar olmadan, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, maddi güç sahibi olacağına ve böylece ticaret hayatında kendisiyle mücadele halinde olan kişileri de etkisiz hale getireceğine, sevdiği kişilerle kurduğu ortaklılarda büyük kazançlar elde edeceğine, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, hayatının önceki yıllarının aksine daha inançlı biri olacağına alamet eder.

Rüyada yerde kum gördüyseniz:

  • Güzel planlar yapabilirsiniz.

Rüyada yerde nar görmek çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, işleri konusunda büyük faydası dokunacak bir malzeme alacağına delalet eder.

Rüyada yerde tekmelenmek hayırlı ve güzel günler görüleceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına işarettir.

Rüyada yerde kum görmek hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine, fırsatları önceden görüp kişinin geleceği için çok doğru yatırımlar yapacağına delalet eder.

Rüyada dar bir yerde yatmak işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir yerde unutmak her açıdan eski hayatından çok daha iyi bir duruma girip, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada her yerde kar görmek çok büyük bir malvarlığına sahip olacağına, ortaya çıkan sıkıntılara, iş hayatında yapılan bir hata yüzünden zarara düşüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada yerde kaymak sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada bi yerde unutulmak sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments