Rüyada yeşil asker görmek

Rüyada yeşil asker görmek hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, sevdiği kişilerin sırt çevireceğine, çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, iş hayatında çok güzel işler yapacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, kalp kırmaya, müjdeli haberler alınacağına, kişinin seçeceği meslekte isim yaparak herkesin takdirini, saygısını toplayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil asker gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız son derece olumlu olacak.

Rüyada yeşil asker görmek yiyip içeceğine, başarıyı, kazancı, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil giysili asker görmek belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, sağlıklı ve güzel evlatlara sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada yeşil giymiş asker görmek asla dert yüzü görmeyeceğine, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine ve çok rahat bir hayat yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil asker arabası görmek sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, iş hayatında çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak çalışmalar gerçekleştirip hiç aklına gelmeyecek kadar büyük başarılara imza atacağına işarettir.

Rüyada yeşil üniformalı asker görmek yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil asker beresi takmak emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, daima önüne bakacağına delalettir.

Rüyada yeşil asker kıyafeti giymek ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine, kendisine destek olan, hayır yapmayı seven, dini bütün bir eşe sahip olacağına, çok büyük bir acı duyacağına delalet eder.

Rüyada yeşil gözlü asker görmek niyetlendiği işlere gireceğine, kazancın her geçen gün daha da artacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.