Rüyada yeşil don görmek

Rüyada yeşil don görmek eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına, çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, üzüntülerin gideceğine, düşündüğü bir projeyi gerçekleştirmek konusunda büyük bir azim gösterdiği halde yardım eden kişiler tarafından yarı yolda bırakılacağına, kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine, çok güzel ve hayırlı bir hayat yaşayıp huzur içinde bir aile hayatına sahip olacağına, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına ve tüm dertlerinin biteceğine, herhangi bir sorun yaşamayacağına ve uzun yıllar boyunca huzur ve mutluluk için bir hayat süreceğine, rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine inanılır.

Rüyada yeşil don gördüyseniz:

  • Bazı kimseler sizin aleyhinize dönerek çalışma hayatınızı zorlaştırabilirler.

Rüyada yeşil erik ve yeşil elma görmek kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına, zahmete ve çileye düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil biber yeşil soğan görmek daha fazla kazanç elde edeceğine, bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, ele geçen kazancın kısa süre içinde biteceğine delalet eder.

Rüyada yeşil yeşil erik toplamak bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine delalettir.

Rüyada yeşil yeşil yılan görmek bolluk getirecek bir döneme girileceğine, eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil elbise ve yeşil ayakkabı giymek sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına işaret eder.

Rüyada yeşil yeşil görmek daha iyi yerlere geleceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, zor günler geçirileceğine, atılan adımların büyük bir sıkıntıya yol açacağına yorulmaktadır.

Rüyada her yer yeşil düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil üst kişinin tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.