Rüyada yeşillik ve göl görmek

Rüyada yeşillik ve göl görmek uğranan zarardan kurtulmak amacıyla destek alınamadığı ve yardım bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine, kişinin maddi gelirinin çok düşeceğine, ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına ve ileride yaşayacağı bir tartışmadan ötürü sevdiği bir kişiyi üzeceğine, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine, bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine, yakında işlerinin aksayacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına işarettir.

Rüyada yeşillik ve göl gördüyseniz:

  • Biraz dikkatli olursanız olayların gidişatını kendi lehinize çevirebilirsiniz.

Rüyada at ve yeşillik görmek uzun yaşayacağına, yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada ot yeşillik görmek iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, muradın yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada bahar yeşillik çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, gözyaşının dineceğine, kazana ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına delalet eder.

Rüyada çok yeşillik görmek kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına, büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya allah diyerek çok riskli işlere gireceğine yorulur.

Rüyada yeşillik vermek iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine, gerekli önlemleri alarak kendisine zarar vermek isteyen kişileri kendinden uzak tutacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşillik gördüm işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, borcunun tamamen sıfırlanacağına ve kara geçip artık para biriktirip, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve adını duyuracağına alamet eder.

Rüyada bol yeşillik yemek işinde aranan biri haline geleceğine, bir sebeple çok zor ve sıkıntı verici durumlara düşeceğine delalet eder.

Rüyada yeşillik yol görmek kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, iç dünyasının da güzelleşeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments