Rüyada yılan kovalıyor

Rüyada yılan kovalıyor işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, korkularından kurtulacağına, ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına, emek verilen ve üzerinde çok çalışılan işlerin istenilen şekilde sonuçlanacağına, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, birbir türlü sorunla boğuşmak zorunda kalınacağına, rahatsızlıklarla boğuşulacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, düzenin bozulacağına, haneye nifak gireceğine, aile bireylerinden birinin çok büyük bir hastalıktan ötürü uzun bir süre hasta yatacağına tabir olunur.

Rüyada yılan kovalıyor gördüyseniz:

  • Hayattan zevk almanızı sağlayacak aktivitelere zaman ayırmalı, alışılmadık işlerle vakit geçirmelisiniz.

Rüyada yılan görmek ve yılan tarafından ısırılmak çok büyük zorluklar atlatacağına,  daha sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, çok istenen hedeflere ulaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah yılan ve beyaz yılan görmek eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, istediği her şeyi kolayca alabileceğine delalet eder.

Rüyada yılan ve yılan yavruları görmek dikkatsiz davranışlar yüzünden sevilen bir kimseyi incitecek olan rüya sahibinin sonradan pişman olacağı bir duruma kendisini sürükleyeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada siyah yılan yılan görmek bolluk ve bereket geçireceğine, bir şeyden sorumlu tutulduğuna yorulur.

Rüyada yılan görmek yılan küçük işlere sermaye harcamayacağına ve kalitenin değerini bileceğine, sıkıntılarını bu sayede çözeceğine rivayet eder.

Rüyada büyük yılan ve küçük yılan görmek insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, uzun zaman boyunca maddi bir zarara sebep olacak bir işin peşinden gidileceğine ve zorluklarla başetmek zorunda kalınacağına delalet eder.

Rüyada yılan ve yılan yavrusu görmek şanssızlığının ortadan kalkacağına, rüya sahibinin kadın olması halinde de evde sözü geçen kimse olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yılan görmek yılan ısırması büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments