Rüyada yılan tarafından ısırılmak

Rüyada yılan tarafından ısırılmak kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına, sıkıntılardan kurtulup huzur bulmaya, içinin ferahlayacağına, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, işiyle ilgili hedeflerinin de zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, şanslı günlerin kapıda olduğuna rivayet eder.

Rüyada yılan tarafından ısırılmak gördüyseniz:

  • Amaçlarınızı ya da yeteneklerinizi tamamlayan kişilerle ilişkilerinizi geliştirmeniz gerekiyor.

Rüyada yılan görmek ve yılan tarafından ısırılmak hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine alamet eder.

Rüyada yılan tarafından ısırılmak olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine, planların aksayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yılan tarafından sarılmak yanlış yönde kararlar verileceğine, dertlerin günden güne artacağına, yolunun açılacağına, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yılan tarafından zehirlenmek endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, işinde çok büyük bereket göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yılan tarafından sokulması bir sebeple hem moral kaybına hem de hayalkırıklığına yol açılacağına, çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına işarettir.

Rüyada kahverengi yılan tarafından ısırılmak işlerinde yenilikler yapacağına, ancak daha sonra doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada beyaz yılan tarafından ısırılmak sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına, kişinin moralinin artmasına, yüzüne renk, canına can, kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada siyah yılan tarafından yutulmak yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments