Rüyada yılanın üstüne sıçraması

Rüyada yılanın üstüne sıçraması çok büyük sıkıntıya düşeceğine, maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına, küs kimselerin barışacağına, hayatı boyunca hep sevileceğine, saygı göreceğine, aynı zamanda da korunup kollanacağına, sevdikleri ile birlikte çok büyük bir sorun yaratmadan ortada kavuşacağına, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, sıkıntılarını atacağına, iş hayatında meydana gelen bir sorunun daha kötü bir hal alacağına, mesleğini yetenekli olduğu alandan seçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yılanın üstüne sıçraması gördüyseniz:

  • Şansınızın her zaman size yardım edeceğinden emin görünüyorsunuz.

Rüyada yılanın üstüne oturmak gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine bu sebeple de faturaların birikmesine ve ödenemez olacağına, sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, sorunlarından kurtulacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine tabir olunur.

Rüyada ölü yılanın üstüne basmak büyük üzüntülere sebep olacak ve hiçbir şekilde hayır getirmeyecek bir ilişkiye başlanacağına, sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yılanın üstüne binmek düşmanlarınızın size zarar verebileceğine, ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine inanılır.

Rüyada yılanın üstüne düşmek bir süre bu duruma çare bulamayacağına, bütün sıkıntılardan kurtulmaya delalettir.

Rüyada yılanın üstüne sıçraması büyük bir maddi kayba uğranacağına, her işinde iyilikle karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada sarı yılanın üstüne basmak ev veya arsa almak için girişimlerde bulunulacağına, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine alamet eder.

Rüyada yılanın üstüne atılması ne demek ibadete ağırlık verileceğine, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine alamet eder.

Rüyada siyah yılanın üstüne basmak sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments