Rüyada yılanlar tarafından sokulmak

Rüyada yılanlar tarafından sokulmak evli adamın evinden ayrıldığını görmesi, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına ve sayısız fırsatlar elde edeceğine, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, bu sorunlar yüzünden kendisini kötü hissedeceğine, her türlü iş pürüzünü yok ederek geleceğe daha umutlu bakacağına, kıdem atlayacağına, özellikle akraba çevresindeki bir bayanın kişinin mutluluğuna gölge düşürecek işlerde bulunduğunun farkına varılacağına, rüya sahibinin mutluluğua kavuşacağına, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına rivayet eder.

Rüyada yılanlar tarafından sokulmak gördüyseniz:

  • Uzaklarda bulunan bir yakınınızdan alacağınız haber üzerine harekete geçebilirsiniz.

Rüyada yılanlar tarafından sokulmak ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, diplomalı kimse olacağına rivayet eder.

Rüyada yılanlar tarafından ısırılmak sıkıntılarını aşacağına, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada yılanlar tarafından kovalanmak hak olmayana da hiçbir zaman göz dikmeyeceğine, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine delalet eder.

Rüyada yeşil yılanlar aslında çok mütevazı hayalleri olmasına rağmen kendisine mucize gibi gelecek olumlu gelişmeler yaşayacağına, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine alamet eder.

Rüyada yılanlar gördüm geleceğinin hayır ve güzellik getireceğine, bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine işarettir.

Rüyada ölmüş yılanlar işinde dar boğaza gireceğine, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine delalet eder.

Rüyada çok yılanlar görmek kazancının da artacağına, karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına ve maddi açıdan büyük bir yükün altına girileceğine tabir olunur.

Rüyada görülen yılanlar çok büyük işlere adın yazdıracağına ve aile hayatında ve sosyal hayatında amaçlarına uygun insanlar ile hareket edeceğine, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments