Rüyada zaman değiştirmek

Rüyada zaman değiştirmek eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine, kendisine bir zamanlar destek olan ve her daim yanında duran kişilerin sırt çevireceğine, özgüvenini yüksek tutarak işteki başarısını herkesin takdir edeceği şekilde ortaya koyacağına, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, işlerini sabırla yoluna koyacağına, çok güzel haberler ile dönüleceğine, bu haberler sayesinde büyük kazanç getirecek bir işe yatırım yapılacağına, maddi ve manevi olarak elinden gelen herşeyi yerine getireceğine ve akrabasının sırtından çok büyük bir yük alacağına, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine inanılır.

Rüyada zaman değiştirmek gördüyseniz:

  • Belirsizlikler veya kararsızlıklar olabilir.

Rüyada zaman geçmesi sıkıntılarının gittikçe daha kötü bir hal alacağına, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada zaman kavramı dertlerin günden güne daha da artacağına, ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, varolan borçların ödeneceğine alamet eder.

Rüyada zaman aşımı de sıkıntılarından kurtulup, yaşamına bakacağına, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine rivayet eder.

Rüyada zaman söylenmesi sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına, birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına işaret eder.

Rüyada zaman makinesi kısa sürecek olan bir projenin bazı aksaklıklar yüzünden gitgide uzayacağına, mutlu günler yaşanacağına yorulur.

Rüyada bir zaman görmek yapılan hatalar ve atılan yanlış adımlardan ötürü çok büyük zararlar edeceğine, kazancının ve rızkının da garanti olacağına yorulur.

Rüyada zaman değiştirmek fırsatları tam zamanında değerlendireceğine, aralarındaki bağlılığın ve sevginin daha da artacağına tabir olunur.

Rüyada birinin zaman vermesi maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bu insanlar ile arasına çok büyük mesafeler koyacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments