Rüyada ağacının yandığını görmek

Rüyada ağacının yandığını görmek rakiplerini mağlup edeceğine, umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine ve çevresindeki kişilerle yaşayacağı fikir çatışmaları nedeniyle o kimselerle yollarını ayıracağına, eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, çevresinde olup bitenlerin farkına vardığı gibi, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine, yarardan çok zarar getireceğine, arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına, büyük bir zarar göreceğine ve çok büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağına, gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine inanılır.

Rüyada ağacının yandığını gördüyseniz:

  • En kolay yolu seçmeyin.

Rüyada ağacının yandığını görmek kalbini sıkan durumların ortadan kalkacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine ve çocuklarla ilgili bir iş yapılacağına inanılır.

Rüyada gül ağacının yandığını görmek zararın telafi edileceğine, bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada çınar ağacının yandığını görmek hayırlı bir kalabalık oluşturacaklarına rüya sahibinin de o insan topluluğuna tabi olacağına, maddi zararının giderileceğine alamet etmektedir.

Rüyada asma ağacının yandığını görmek işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına, kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada zeytin ağacının yandığını görmek üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, bir toplantıdan diğerine koşacağına tabir olunur.

Rüyada kavak ağacının yandığını görmek makamının tehlikeye gireceğine, iş konusunda her zaman kısmetli olunacağına işaret eder.

Rüyada dut ağacının yandığını görmek yaşanan tüm sorunların sona ereceğine, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının kaçacağına yorulur.

Rüyada meyve ağacının yandığını görmek böylece diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments