Rüyada altın güğüm görmek

Rüyada altın güğüm görmek ferahlığa çıkılacağına ve hastalıktan kurtuluşa erileceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına, çok büyük mutluluk yaşanacağına, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, bol kazanç elde edeceğine, maddi açıdan büyük zorluklar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada altın güğüm gördüyseniz:

  • Aşırı harcamalar yapmaya eğilimlisiniz.

Rüyada altın güğüm görmek hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada güğüm yıkamak aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, iyilikseverliği ile herkes tarafından çok sevileceğine işaret eder.

Rüyada güğüm görmek gözyaşının kuruyacağına, borçların kolaylıkla kapanacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine, sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine yorulur.

Rüyada kalaylı güğüm görmek iş ile ilgili kararsızlıkların veya belirsizliklerin ortadan kalkacağına, bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine aynı zamanda manevi huzur duymasına da vesile olacağına tabir olunur.

Rüyada gügüm görmek ne demek sayfiye bir yerde kafa dinleyip, kendisi ile baş başa kalacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kısmetlerin günden güne artacağına delalet etmektedir.

Rüyada alüminyum güğüm görmek yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine bu sayede elinin bolluğa kavuşacağına, onu borçtan kurtaracağına delalet etmektedir.

Rüyada süt dolu güğüm görmek uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına, yeni gayrimenkuller alınacağına işarettir.

Rüyada bakır güğüm almak yapılan bir hatanın telafi edileceğine, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments