Rüyada amcanın seni öpmesi

Rüyada amcanın seni öpmesi parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, uzun zamandan beri süren işsizliğin sona ereceğine, art niyetli kimselere rastlayacağına, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine, aldığı borçları ödemekte çok büyük sıkıntılar çekeceğine, aklının vatanında kalacağı için kendini tam olarak işine veremeyeceğine bu nedenle de başarısız olacağına, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine ve bu konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına tabir olunur.

Rüyada amcanın seni öpmesi gördüyseniz:

  • Elinizdeki bazı imkanlardan çevrenizin faydalanmasına izin vererek önemli artı puanlar kazanmanız olasıdır.Maddi açıdan, varolan sorunlarınızı çözümlemek amacıyla bulunacağınız girişimlerden zarar görebilirsiniz.

Rüyada amcanın seni öpmesi hayırlı kazançlar elde edeceğine, bir sebeple zor zamanlar geçireceğine alamet eder.

Rüyada amcanın seni çağırdığını görmek hayır getirecek işlere girileceğine, varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına yorulur.

Rüyada amcanın seni dövmesi isteklerinin erteleneceğine, sevincinin üzüntüye döneceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada amcanın seni sevmesi sorunlarını, sıkıntılarını, geride bırakacağına, kendisini çekemeyen kişiler tarafından işlerinin baltalanacağına işarettir.

Rüyada amcanın seni koruması attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine, rakiplerine yenileceğine delalet etmektedir.

Rüyada amcanın seni vurması birçok dertle muhatap olacağına, çok zor bir duruma düşeceğine, büyük sorunlar ile yaşamak zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada amcanın seni kurtarması kısmetinin ve talihinin açılacağına, verilen emeğin boşa çıkmayacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine ve çok daha büyük bir çaba göstererek kariyer planında basamakları hızlı bir şekilde tırmanacağına delalet etmektedir.

Rüyada amcanın tutuklanması bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına, bir sebeple bu durum için çeşitli önlemler alacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments