Rüyada amcayla yenge görmek

Rüyada amcayla yenge görmek cevabın olumlu olması halinde çok istenen bir işe girileceğine eğer cevap olumsuz olursa yeni bir çalışmaya başlanacağına, büyük tartışmalar yaşayacağına ve adını temizlemek için çok çaba göstereceğine, tahmin edilmeyen bir yerden mal ve dünyalığın gelmesine, bir süre kendini herkesten izole etmesine neden olacağına, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, sorunların tatlıya bağlanacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, kişinin eski aşkına geri döneceğine, hayatının kalan kısmında da o kimseyle birlikte işler yapacağına, olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına, psikolojik olarak düzeleceğine yorulur.

Rüyada amcayla yenge gördüyseniz:

  • Sosyal uğraşlar edinebilirsiniz.

Rüyada amcayla yenge görmek kaybedilen bir şansın tekrar elde edileceğine, onun her zaman başında olacağına rivayet eder.

Rüyada öz amcayla evlenmek zor bir durumun üstesinden gelineceğine, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada amcayla helalleşmek dini inancını tam olarak yaşamak için kişinin sürekli araştırma yapacağına, üzüleceğine, ağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada amcayla küs olmak çok büyük ve kazançlı projelere imza atacağına, uzun zamandan beri ters giden şansın düzeleceğine tabir olunur.

Rüyada amcayla evlendiğini görmek hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına yorulur.

Rüyada amcayla bir yere gitmek yenileceğine, şifa bulacağına, iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına delalettir.

Rüyada amcayla sevgili olmak problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına, aile bireylerinin arasının açılacağına ve  maddi ve manevi açıdan zarar görüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada amcayla tartıştığını görmek aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, hiçbir eksiğinin olmayacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments