Rüyada amcayla sevgili olmak

Rüyada amcayla sevgili olmak şansının yaver gideceğine, başarılarının artacağına, keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, ona sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, rüya sahibinin bu sayede ağız tadı içinde bir hayat geçireceğine, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, kazancın yetmez olacağına, bundan sonra herşeyin yolunda gideceğine, sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya, adının kirletilmeye çalışılacağına inanılır.

Rüyada amcayla sevgili olmak gördüyseniz:

  • İş hayatınızda aceleci olmamalısınız.

Rüyada amcayla sevgili olmak zenginlik elde edeceğine ve çevresindekilere göre hedefi on ikiden tutturacağına, el attığı birçok işte zarar edeceğine, çok kazançlı olarak girdiği işlerden büyük zararlara uğrayarak çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada öz amcayla evlenmek elinin bollaşacağına, rızkının da genişleyeceğine, yetenekler ve beceriler sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına, gönül işlerinin hareketleneceğine işaret eder.

Rüyada amcayla helalleşmek ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına, rahatının ve sağlığının bozulacağına, kazancının düşeceğine delalet eder.

Rüyada amcayla küs olmak toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine işarettir.

Rüyada amcayla bir yere gitmek büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine, rahata erileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, yaptıklarının ciddiyetine daha sonra varacağına rivayet etmektedir.

Rüyada amcayla tartıştığını görmek atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada amcayla yenge görmek yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, iş hayatı ile ilgili bir ortaklık kurulacağına delalet eder.

Rüyada amcayla evlendiğini görmek maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına, en çetin zorlukların aşılacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments