Rüyada anne baba tarafından dövülmek

Rüyada anne baba tarafından dövülmek maddi sorunlarının çözüleceğine, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına, kendisi için hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde çok mutlu ve huzurlu bir şekilde kavuşacağına, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, sevdikleri, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, hasret gidereceğine, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine ve rüyayı gören kişinin, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, işinin gücünün de hep rast gideceğine rivayet eder.

Rüyada anne baba tarafından dövülmek gördüyseniz:

  • Bazı dostlarına elindeki imkanları göstermek için hoş sürprizler yapabilirsin.

Rüyada anne baba tarafından dövülmek beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, darda kalacağına, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine, rüyayı gören kişinin keyfini ve huzurunu yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada anne baba tarafından terk edilmek ortaklık kurulan kişilerle büyük tartışmalar yaşanacağına, sevineceğine inanılır.

Rüyada anne baba tarafından ağlatılmak hasretlerin biteceğine, girilen işlerde bir türlü tutunulamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada anne ve baba tarafından akraba görmek çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, zarara uğrayacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, zorluğa, zahmete ve derde düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada anne baba tarafından evden kovulmak eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, aile hayatının hayır getireceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına rivayet eder.

Rüyada anne ve baba tarafından azarlanmak insanları kurnazca kandıran, samimiyetsiz ve iki yüzlü birine, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine ve iyi noktalara ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada anne baba tarafından kovalanmak parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına, çevresindeki kimselere şüpheyle bakmaya başlayacağına delalettir.

Rüyada anne baba tarafından azarlanmak yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına, onların bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments