Rüyada anneme kızdım

Rüyada anneme kızdım uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına, onlarla profesyonel olacağı işlere atılacağına, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, destek istediği kişilerden destek alamayacağına, bedenen de ruhen de şifa bulacağına, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına işarettir.

Rüyada anneme kızdım gördüyseniz:

  • Aralarından bazıları gerçekten takdiri hak ediyor olabilir, şans tanımalısınız.

Rüyada anneme ayı saldırısı işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına delalettir.

Rüyada anneme küstüm edilen duaların tutacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına yorulur.

Rüyada anneme kızdım arabasını ve toprağının olacağına, işlerinin gelişme göstereceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada anneme sarıldım maddi gücünün artacağına, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, acı tecrübeler edineceğine alamet etmektedir.

Rüyada anneme aglamak yol kat edeceğine, ilerleyeceğine, çok başarılı işlerin altına imza atacağına, kişinin inancı ve başarısı sayesinde ayağına dolanan ve yoluna çıkan her türlü melanetten kurtulacağına inanılır.

Rüyada anneme seslenmek kişinin tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine ve engellerin ortadan kalkacağına, tövbe edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada anneme elektrik çarpması aile hayatındaki uyumun ve huzurun da artacağına, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine ve rahat bir nefes alınacağına rivayet eder.

Rüyada anneme yemek vermek ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine, çok iyi bir kazanç elde edeceğine, ailesi ile mutlu olacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments