Rüyada annenin ayaklarını görmek

Rüyada annenin ayaklarını görmek ibadete ağırlık verileceğine, hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına, şansının yaver gideceğine, önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine, eğlenceli ortamlara gireceğine, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, sebep olacağına, doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına, toplum içindeki yerin değerleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada annenin ayaklarını gördüyseniz:

  • Size baskı uygulayan kişilerden uzak durmalısınız.

Rüyada annenin ayaklarını görmek hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, mutluluğun ve kazancın daim olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş annenin ayaklarını öpmek sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına ve uzun sürecek bir çalışma dönemine girileceğine rivayet eder.

Rüyada annenin ayaklarını öpmek başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına, zor ve kötü günler geçireceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine yorulur.

Rüyada ölmüş annenin ayaklarını yıkamak çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, sürekli, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine, şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına delalet eder.

Rüyada annenin ayaklarını ters görmek karanlıkların aydınlanacağına, aksiliklerin aşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada annenin ayaklarını yıkamak gözyaşının kuruyacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine, işlerin ters gideceğine ve çok büyük sorunlar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş annenin ayaklarını görmek gözyaşının dineceğine, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine delalettir.

Rüyada ayaklarını kaldırmak müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine, canını ve malını garanti altına alacağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments