Rüyada araç sahibi olmak

Rüyada araç sahibi olmak eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına, rızkının genişleyeceğine, parasının ve malının da artacağı işler yapacağına, güçlükle elde edilecek başarı, sağlığının yerine geleceğine, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, huzurlu ve sağlıklı olunacağına, onlarla hem gönül hem de fikir birliğine gireceğine, dayanışma içinde kalacağına, yollarını ayıracağına, her türlü yakarışının karşılık bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada araç sahibi olmak gördüyseniz:

  • Olaylara olumlu yaklaşmanız durumunda daha olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Rüyada araç sahibi olmak yakaladığı bütün fırsatların boş çıkacağına, ev içinde sorunların ortaya çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada araç sahibi olduğunu görmek hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, yaşadığı mutsuz günleri geride bırakacağına işarettir.

Rüyada araç görmek kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi de bileceğine işarettir.

Rüyada araç arızası ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına, olayın dışında kalanların da üzülerek etkileneceğine delalet etmektedir.

Rüyada araç çekmek hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, bir süre iş yaşamından, stresten ve sıkıntıdan uzak, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada araç kazası parasal sıkıntılarının sona ereceğine, çalışmalarının takdire layık görüleceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına delalet eder.

Rüyada araç çalmak onlarla her geçen gün daha bir kenetleneceğine, iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına delalet eder.

Rüyada araç takas etmek canının sağ olacağına, ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına, kazançlı bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments